Konferencja: Badania Odbiorcze Nawierzchni Drogowych i Lotniskowych

Dnia 15.04.2014 roku dwóch pracowników Zachodniopomorskiego Laboratorium Drogowego w Koszalinie uczestniczyło w Warszawie w konferencji „Badania Odbiorcze Nawierzchni Drogowych i Lotniskowych” zorganizowanej przez Polską Inżynierię Sp. z o.o. 

Spotkanie miało na celu przybliżyć wiedzę i doświadczenia w obszarach związanych z badaniami równości podłużnych i nośności nawierzchni drogowych oraz wskazać nowe metody badania szorstkości nawierzchni. W związku z realizowaną współpracą z Polską Inżynierią Sp. z o.o. w dziedzinie badań szorstkości nawierzchni zestawem SRT-3 tematyka konferencji była nam szczególnie bliska. Efektem wyjazdu jest dokształcenie pracowników i pogłębienie ich wiedzy w zakresie wykonywanych badań laboratoryjnych. Uczestnictwo w konferencji zostało potwierdzone odpowiednim certyfikatem wystawionym przez organizatora.

 

 

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 258657
Deklaracja dostępnoœci