Wyjazd techniczny na realizowane budowy dróg wojewódzkich – omówienie technologii i wizja lokalna w terenie

W dniu 30 września 2020 roku na zaproszenie kolegów z ZZDW w Koszalinie, kadra ZLD w Koszalinie wzięła udział w wyjeździe technicznym w celu zapoznania się z postępem prac drogowych na realizowanych inwestycjach.
W programie znajdowało się: zapoznanie z warunkami gruntowymi na planowanej obwodnicy Trzebiatowa łączącej DW 103 / DW 102, analiza rozwiązań komunikacyjnych w miejscowości Kłodkowo na przebudowie DW 109 odcinek Trzebiatów – Płoty, udział w posadowieniu belek ustroju nośnego na obiekcie mostowym nad rzeką Rega na przebudowie obwodnicy Gryfic. Szczególne zainteresowanie biorących udział w wyjeździe budził rozmiar (około 40 m) i waga (około 27 ton) elementów stalowych podawanych dźwigiem wysięgnikowym 350 ton. Dzięki tego typu spotkaniom pracownicy ZLD w Koszalinie zyskują dodatkową wiedzę i doświadczenie związane z procesem budowlanym.

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 256570
Deklaracja dostępnoœci