Udział kadry ZLD w Koszalinie w Forum „Beton w drogownictwie”

Miło nam Państwa poinformować, że kadra ZLD w Koszalinie z Pracowni Kruszyw i Betonów uczestniczyła w odbywającym się w dniach 3-5 marca 2020 roku w Ostródzie  II Forum „Beton w drogownictwie”. 
Organizatorzy spotkania: Polski Kongres Drogowy – Polski Komitet Narodowy Światowego Stowarzyszenia Drogowego PIARC, Stowarzyszenie Producentów Cementu oraz Stowarzyszenie Przemysłu Wapienniczego przygotowali dwie specjalistyczne konferencje oraz wystawę prezentującą ofertę szerokiej gamy produkty i usługi branży cementowej, betonowej i chemicznej. Nas szczególnie zainteresowała konferencja „Nawierzchnie betonowe: budowa, utrzymanie i naprawy” która składała się z sesji dotyczącej dróg lokalnych i przestrzeni miejskich oraz sesji poświęconej doświadczeniom i perspektywom budowy dróg betonowych na drogach o dużym natężeniu ruchu. W trakcie tych prezentacji omówiono między innymi doświadczenia z budowy obwodnicy Częstochowy oraz projekty nawierzchni betonowych na obiektach inżynierskich na drodze S7 z Mławy do Płońska. Uczestnictwo w tego typu spotkaniach poszerza wiedzę i horyzonty naszych pracowników oraz pozwala dostrzegać nowe kierunki rozwoju technologii budowy dróg, które w niedługiej perspektywie czasu mogą stać się ogólnie stosowaną praktyką.

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 256575
Deklaracja dostępnoœci