Kongres Zarządzanie Infrastrukturą Drogową Warszawa 4-5 grudnia 2019

Przedstawiciele Zachodniopomorskiego Laboratorium Drogowego w Koszalinie w dniach 4-5 grudnia uczestniczyli w Warszawie w zorganizowanym przez Polski Kongres Drogowy i Infrastructure Asset Management Academy Kongresie Zarządzania Infrastrukturą Drogową.
Zarządcy dróg różnych szczebli oraz pracownicy instytucji zajmujących się sprawami budowy, utrzymania i badań nawierzchni w tym PIARC, Ministerstwa Infrastruktury, GDDKiA oraz Dyrektorzy Zarządów Dróg Wojewódzkich debatowali nad stanem infrastruktury i wyzwaniami komunikacyjnymi stojącymi przed władzami w najbliższej i dalszej perspektywie czasowej. Oprócz sesji z wykładami i żywej dyskusji je zamykającej goście mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach dotyczących między innymi planowania remontów i diagnostyki nawierzchni i wykorzystania jej wyników w zarządzaniu. Udział w Kongresie pozwala lepiej przygotować się naszemu zakładowi na dynamiczne zmiany zachodzące w dziedzinie infrastruktury drogowej w celu dopasowania usług i działalności do bieżących potrzeb rynku badań laboratoryjnych.

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 256566
Deklaracja dostępnoœci