XIX Forum Drogownictwa Województwa Zachodniopomorskiego

W dniach 26-27 września 2019 roku przedstawiciele Zachodniopomorskiego Laboratorium Drogowego w Koszalinie z Pracowni Mas Bitumicznych i Pracowni Kruszyw i Betonów wzięli udział w zorganizowanym w Szczecinku XIX Forum Drogownictwa Województwa Zachodniopomorskiego. 
Spotkanie odbywa się co roku i jest inicjatywą Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział w Koszalinie. Instytucją wspierającą wydarzenie jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Szczecin oraz Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie. Temat przewodni tegorocznego Forum brzmiał: „Budowa oraz rozwój nowoczesnej sieci drogowej, głównym czynnikiem rozwoju społeczno-gospodarczego i poprawy bezpieczeństwa w kraju i regionie”.  Wśród przeprowadzanych wykładów naszą szczególną uwagę przykuły dwa: Innowacyjne zastosowanie mieszanek mineralno-asfaltowych oraz Automatyczna ocena stanu nawierzchni jako obiektywna metoda kontroli stanu technicznego dróg. Ciekawym elementem Forum była również możliwość uczestnictwa w wyjeździe i prezentacji realizowanej budowy obwodnicy Szczecinka na drodze ekspresowej S11.

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 258645
Deklaracja dostępnoœci