Wycieczka szkoleniowo-techniczna Czechy/Słowacja wrzesień 2019

W dniach 9-14.09.2019r. przedstawiciele Zachodniopomorskiego Laboratorium Drogowego w Koszalinie wraz z członkami Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Koszalinie wzięli udział w zagranicznym wyjeździe szkoleniowo-technicznym.
Głównymi punktami wycieczki było zapoznanie się z technologią budowy najważniejszych dróg krajowych w Czechach i Słowacji. Równie cenne było spotkanie z lokalnymi przedstawicielami zarządców dróg oraz prezentacja jednej z największych firmy w branży drogowej tj. Frekomos s.r.o. działającej na terenie tych państw, łącznie z wizytacją na realizowanych placach budowy, gdzie były wykonywane roboty drogowe. W drodze powrotnej mieliśmy okazję zaznajomić się z niezwykłym obiektem architektury militarnej, którym jest system podziemnych tuneli zwany „Międzyrzeckim Rejonem Umocnionym”.

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 256556
Deklaracja dostępnoœci