Przegląd, serwis i kalibracja ugięciomierza dynamicznego FWD

Informujemy Państwa, że w celu świadczenia usług na jak najwyższym poziomie, użytkowany przez Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe ugięciomierz FWD nr 8012-25 do określania nośności nawierzchni, w dniach 02-04 września 2019 roku wziął udział w przeglądzie serwisowym i kalibracji.
Czynności sprawdzające działanie oraz prawidłowość dokonywanych pomiarów przeprowadzili pracownicy firmy DYNATEST z Danii, przedstawiciele producenta urządzenia. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z osobami na co dzień zajmującymi się tego typu maszynami, doszło do ciekawej wymiany uwag i spostrzeżeń dotyczących funkcjonowania ugięciomierza. Czynności kalibracyjne miały miejsce w Warszawie w siedzibie ToRoPol u oficjalnego partnera handlowego firmy DYNATEST. Otrzymany w wyniku przeprowadzonej kalibracji certyfikat daje gwarancję, nam i Państwu, poprawnego działania urządzenia oraz jest potwierdzeniem rzetelności generowanych przez nasze laboratorium wyników badań. 

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 256503
Deklaracja dostępnoœci