Kampania pomiarowa ugięciomierzem dynamicznym FWD V.2019 rok

Miło nam Państwa poinformować, że w maju bieżącego roku Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe w Koszalinie przeprowadziło kampanię pomiarową ugięciomierzem dynamicznym FWD na dwóch odcinkach dróg krajowych i drodze ekspresowej. 
Badania zostały zrealizowane dla trzech podmiotów: POLAQUA Sp. z o. o., SUEZ Safege Oddział w Polsce oraz RODEN ROAD DESING Polska Sp. z o o. Pomiar wykonano w sumie na 25 kilometrach nawierzchni na kilku pasach ruchu. Wśród badanych dróg były: DK 25, DK 92 oraz S6 – Zachodnia Obwodnica Trójmiasta. W związku z dużym natężeniem ruchu na diagnozowanych odcinkach, część pomiarów musiała zostać wykonana w godzinach nocnych, zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo zarówno użytkowników dróg jak i ekipy wykonującej badania. Zdobyte doświadczenia i umiejętności pozwolą naszej kadrze na jeszcze śmielsze podejmowanie trudnych wyzwań dotyczących diagnostyki nawierzchni.

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 258639
Deklaracja dostępnoœci