Warsztaty 11th Exchange of Experience ZEB and Maintenance Management

Miło nam Państwa poinformować, że przedstawiciele naszego zakładu wzięli udział warsztatach odbywających się w dniach 17-19 września 2018 roku, zorganizowanych przez firmę HELLER Ingenieurgesellschaft mbH w Darmstadt w Niemczech, których celem było rozważanie kształtu świadomej i celowej rozbudowy, utrzymania i eksploatacji sieci dróg wpływających na gospodarkę i jakość życia obywateli.
W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 przedstawicieli z różnych krajów, Polski, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Chin, reprezentujących instytuty badawcze, zarządców dróg, decydentów politycznych i ośrodki naukowe. Rodzące się nowe spojrzenie na administrowanie drogami i wspomaganie podmiotów odpowiedzialnych za ich stan w podejmowaniu decyzji dotyczących ich zarządzania przybiera kształt nowej dyscypliny kryjącej się pod nazwą Asset Management. Doświadczenia, którymi dzielili się przedstawiciele landów i województw: Bawarii, Badenii-Wittenbergii, Warmińsko-Mazurskiego, Śląskiego, ukazywały współczesne problemy zarządców dróg oraz sposoby ich rozwiązywania w obszarze utrzymania nawierzchni. Możliwość uczestnictwa w spotkaniu była doskonałą okazją do określenia pozycji, znaczenia i roli laboratorium w całym procesie zyskującego na popularności Asset Management, pozwoliła również na zawarcie ciekawych znajomości umożliwiających przyszłe podjęcie wspólnych działań w obszarze diagnostyki nawierzchni wraz z podmiotami odpowiedzialnymi za transport drogowy.

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 258561
Deklaracja dostępnoœci