Szkolenie okresowe BHP pracowników ZLD w Koszalinie

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy pracownicy Zachodniopomorskiego Laboratorium Drogowego w Koszalinie w dniach 11-12 czerwca 2018 roku wzięli udział w szkoleniu którego zadaniem było odświeżenie wiedzy w zakresie postępowania w razie wypadku, udzielania pierwszej pomocy, umiejętności odpowiedniego wykonywania powierzonych zadań, oceny zagrożeń związanych z wykonywaną pracą, metod ochrony przed zagrożeniami, kształtowania warunków pracy w oparciu o regulacje prawne.
Szkolenie obejmowało pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych, osoby kierujące innymi pracownikami i kadry inżynieryjno-technicznej. W trosce o bezpieczeństwo i komfort pracy naszych pracowników, zakład dokłada wszelkich starań, aby uwagi i sugestie pojawiające się w wyniku szkoleń wcielać w życie i wprowadzać rozwiązania jeszcze skuteczniej chroniące osoby zatrudnione przed ewentualnymi zagrożeniami.

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 256502
Deklaracja dostępnoœci