Wizyta przedszkolaków w Zachodniopomorskim Laboratorium Drogowym w Koszalinie

W dniu 09 kwietnia 2018 roku w naszym zakładzie przyjęliśmy zacnych gości: grupę pięciolatków z Przedszkola nr 22 w Koszalinie.
Dzieci zostały oprowadzone po naszym laboratorium, przyjrzały się urządzeniom i maszynom dzięki którym mamy możliwość sprawdzania i kontrolowania jakości wykonanych robót drogowych, a niektóre z nich miały okazję spróbować pracy laboranta budowlanego, wykonując proste czynności badawcze takie jak ważenie próbek, przesiewanie kruszyw i ocena makroskopowa skał. Przedszkolakom bardzo spodobało się miejsce naszej pracy mimo hałasów generowanych przez urządzenia: ubijak Proctor’a czy automatyczne wstrząsarki. Mamy nadzieję, że w odwiedzającej nas grupie znajdzie się kilku przyszłych inżynierów budownictwa, którzy za kilka lat skorzystają z naszych doświadczeń i umiejętności w trakcie realizacji projektów drogowych.

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 258581
Deklaracja dostępnoœci