XVII Forum Drogownictwa Województwa Zachodniopomorskiego „Innowacje w budownictwie drogowym”

W dniach 25÷26 września 2017 roku kadra Pracowni Mas Bitumicznych Zachodniopomorskiego Laboratorium Drogowego w Koszalinie wzięła udział w XVII Forum Drogownictwa Województwa Zachodniopomorskiego organizowanym przez Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP w Koszalinie. 
Konferencja przybliżyła uczestnikom spotkania innowacyjne rozwiązania praktykowane w budownictwie drogowym stosowane również na drogach naszego regionu. Podczas Forum znalazł się czas na zapoznanie się z postępem realizacji budów dróg krajowych w naszym województwie (obwodnica Kołobrzegu w ciągu dróg krajowych Nr 6 i 11). Gośćmi konferencji dzielącymi się swoją wiedzą i doświadczeniem w poruszanych w trakcie wykładów kwestiach byli między innymi Pan Wojciech Szturo z Oddziału GDDKiA w Szczecinie, Pani Milena Kozłowska ZZDW Koszalin, Pani Magda Dąbrówka Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Kołobrzegu. Spotkanie pozwoliło również na prezentację ciekawych rozwiązań technologicznych praktykowanych przez firmy budowlane realizujące kontrakty w naszym kraju: SKANSKA, NYNAS, TENSAR, TERKAN, S&P. Mamy nadzieję, że uczestnictwo w tego typu konferencjach wpływać będzie na jeszcze lepsze wykorzystanie możliwości jakie daje nam współczesna nauka, aby poprawiać stan i jakość dróg w naszym regionie. 

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 258610
Deklaracja dostępnoœci