Przedsezonowe pomiary porównawcze zestawów SRT-3

W dniach 23-24 maja 2017r. ekipa pomiarowa ZLD w Koszalinie obsługująca przyczepkę do badania właściwości przeciwpoślizgowych nawierzchni wzięła udział w miejscowości Cedry Wielkie w pomiarach kalibracyjno-porównawczych, warsztatach roboczych i konsultacjach zorganizowanych przez Wydział Technologii – Laboratorium Drogowe w Gdańsku GDDKiA.
W ramach spotkania dokonano odpraw merytorycznych, kontroli sprzętu, kalibracji, kontroli twardości i ciśnienia w oponach pomiarowych, pomiary kalibracyjne dystansomierzy na odcinku testowym, pomiary porównawcze na odcinku testowym na oponie wzorcowej. W badaniach porównawczych wzięło udział 12 ekip pomiarowych z Oddziałów GDDKiA, przedstawiciele IBDiM z Warszawy oraz nasza brygada z ZLD w Koszalinie. Było to ważne wydarzenie dające możliwość wymiany poglądów i doświadczeń związanych z wykonywanymi badaniami właściwości przeciwpoślizgowych nawierzchni.

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 258597
Deklaracja dostępnoœci