Udział w XXIII Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego w Kielcach

Miło nam Państwa poinformować, że przedstawiciele kadry ZLD w Koszalinie byli gośćmi w dniach 9-10 maja, na Targach Autostrada-Polska 2017 w Kielcach. 
Pracownicy mieli możliwość podziwiania nowoczesnych maszyn do budowy i utrzymania dróg, zapoznania się z ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi oraz prowadzenia rozmów z producentami i sprzedawcami urządzeń do badań laboratoryjnych. W halach wystawienniczych zaprezentowało się 418 firm z 20 krajów całego świata. W ramach wyjazdu na Targi Autostrada-Polska 2017 zorganizowana została również wizyta w Katowickim Zarządzie Dróg Wojewódzkich, dająca możliwość wymiany doświadczeń dotyczących funkcjonowania jednostki i realizowania inwestycji drogowych. Koledzy i koleżanki uczestniczący w wycieczce mieli okazję przypatrzeć się z bliska obecnie trwającym budowom na drogach Województwa Śląskiego. Tego typu wizyty dają możliwość pogłębiania wiedzy i przenoszenia dobrych, sprawdzonych rozwiązań na grunt naszej instytucji.

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 258666
Deklaracja dostępnoœci