Uroczysta narada podsumowująca rok 2015 w ZLD w Koszalinie

W dniu 30 grudnia kadra ZLD w Koszalinie wzięła udział w uroczystej naradzie podsumowującej nasze działania w mijającym 2015 roku.
Spotkanie było okazją do podziękowania wszystkim pracownikom za zaangażowanie i trud podjęty w trakcie realizacji wyznaczonych na początku roku zadań i celów. Analiza sytuacji finansowej zakładu, kosztów i przychodów w poszczególnych Pracowniach oraz dyskusja z nią związana pozwoliła na wyciągnięcie ciekawych wniosków i spostrzeżeń mogących mieć wpływ na jeszcze lepsze funkcjonowanie ZLD. Omówiliśmy sytuacje związane z naszą pracą, które zaliczyliśmy do sukcesów, ale wskazaliśmy również obszary w których dostrzegamy, że możemy coś poprawić i które zaliczyliśmy do porażek mijającego 2015 roku. Spotkanie stało się również okazją do pożegnania Pani Jolanty Łapińskiej – odchodzącej na zasłużoną emeryturę – która przez długie lata pełniła szereg ważnych funkcji w naszym zakładzie: od Kierownika Pracowni Bitumicznej, poprzez Kierownika LDGP ZZDW, do Głównego Specjalisty ZLD w Koszalinie. Za wsparcie merytoryczne, życzliwość okazywaną wszystkim nowym pracownikom rozpoczynającym swą przygodę z drogownictwem, otwartość i łagodność kadra ZLD złożyła Pani Jolancie gorące podziękowania.  

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 258623
Deklaracja dostępnoœci