Udział Zachodniopomorskiego Laboratorium Drogowego w Koszalinie w programie prewencyjnym Państwowej Inspekcji Pracy „Zdobądź Dyplom PIP”

Miło nam Państwa poinformować, że w dniu 16 listopada 2015 roku na Gali podsumowującej konkursy i programy prewencyjne Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie „Razem dla bezpieczeństwa. Prewencja 2015”, Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe zostało wyróżnione w ramach programu „Zdobądź Dyplom PIP”. 
Otrzymany Dyplom potwierdza udział naszego zakładu w programie prewencyjnym „Bezpieczeństwo pracy w małych zakładach” oraz gwarantuje, że ZLD w Koszalinie jako pracodawca podejmuje działania zmierzające do poprawy poziomu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w zakładzie. Dzięki zaangażowaniu kadry zarządzającej wzrasta świadomość i dbałość o zachowywanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Laureatów programu Zakład Ubezpieczeń Społecznych dodatkowo obdarował zestawem służącym do ratowania ofiar wypadków, który został przekazany osobom odpowiedzialnym za ratowanie życia w naszym zakładzie.

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 256526
Deklaracja dostępnoœci