Umowa o wykonanie badań właściwości przeciwpoślizgowych zestawem SRT-3

Miło nam Państwa poinformować, że Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe w Koszalinie zrealizowało podpisaną w dniu 12 czerwca 2015 roku umowę z firmą Lehmann + Partner Polska Sp. z o. o. dotyczącą wykonania badań właściwości przeciwpoślizgowych na drogach Zarządu Dróg Wojewódzkich w Olsztynie. 
Projekt obejmował 870 km dróg, wartość zadania wyniosła 160.000,00 zł netto i było ono realizowane w ramach „Diagnostyki stanu technicznego nawierzchni jezdni dróg wojewódzkich będących w administracji ZDW w Olsztynie – etap II”. Prawidłowe wykonanie zlecenia wymagało podjęcia przez naszą jednostkę współpracy z niemiecką firmą Heller Ingenieurgesellschaft mbH, która dokonała konwersji otrzymanych plików wynikowych z badań do postaci wymaganej przez ZDW w Olsztynie. Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenie zdobyte na zrealizowanym zadaniu otworzy przed naszym zakładem nowe możliwości świadczenia specjalistycznych usług. 

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 258658
Deklaracja dostępnoœci