Seminarium techniczne „Innowacyjne preparaty do stabilizacji gruntów ilasto-gliniastych i wątpliwych, gruntów rodzimych, do utwardzania i wzmocnienia gruntów i odbudowy nawierzchni mineralno-bitmicznych”

W dniu 16 października 2015 roku kadra Zachodniopomorskiego Laboratorium Drogowego w Koszalinie wzięła udział w prezentacji przygotowanej przez firmę EUROPOL-CHEMICAL Sp. z o. o. z siedzibą w Rudnikach k. Częstochowy. 
Podmiot ten działa w obszarze wdrażania nowych technologii dla potrzeb drogownictwa i inwestycji towarzyszących. Sztandarowym produktem firmy jest oryginalny polski produkt „STABIBUD” przeznaczony do chemiczno-hydraulicznej stabilizacji warstwy nośnej gruntu. Wszystkich zainteresowanych tym innowacyjnym rozwiązaniem zapraszamy do współpracy w zakresie badania efektu zastosowania preparatu na realizowanej inwestycji. 

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 258583
Deklaracja dostępnoœci