Udział w prezentacji firmy SECUTEC Sp. z o. o. – tymczasowe i stałe systemy stalowych barier ochronnych

W dniu 07.07.2015 roku na zaproszenie kolegów i koleżanek z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad - Rejon w Koszalinie, oraz członków Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP - Oddział w Koszalinie pracownicy Zachodniopomorskiego Laboratorium Drogowego w Koszalinie wzięli udział w szkoleniu ze stalowych barier ochronnych.
Prezentację swoich wyrobów przedstawił niemiecki producent systemów barier firma Volkmann & Rossbach GmbH & Co. KG w Polsce funkcjonujący pod nazwą SECUTEC Sp. z o. o. Bariery ochronne stanowią istotny element zwiększający bezpieczeństwo użytkowników dróg. Zachęcamy zainteresowanych powyższą problematyką do zapoznania się z ciekawym artykułem „Częstość i konsekwencje wypadnięcia z drogi na przykładzie województwa pomorskiego” autorstwa Kazimierza Jamroza, Marcina Antoniuka, Łukasza Jelińskiego, Katarzyny Gronowskiej w kwietniowo-majowym DROGOWNICTWIE – miesięczniku naukowo-technicznym. Publikacja przekonuje o wpływie montowanych barier ochronnych na zmniejszenie liczby ofiar wypadków spowodowanych najechaniem pojazdu na przeszkody znajdujące się w otoczeniu drogi.

galeria przypisana do artykułu
Wszelkie prawa zastrzeżone - www.zld.koszalin.pl - Zachodniopomorskie Laboratorium Drogowe                                                                   Liczba odwiedzin: 256590
Deklaracja dostępnoœci